Saša je opět zpátky v Modrém kódu. A bude mít problém s primářem

Tedy s novým primářem Kodymem, nikoliv dřívějším primářem Bojanem. Tyhle změny tedy Saša nečekala...

Saša se vrací do rubavské nemocnice, její angažmá v Německu moc nevyšlo. Bohužel ale vůbec neví o změnách, které na urgentu proběhly, především to, že Bojana na pozici primáře nahradil Kodym.

Saša hned dostane pacienta, jak jinak než bezdomovce. To, co původně vypadá jako obyčejné prochladnutí, se ale ukáže jako vážný případ, a dokonce pokus o vraždu. Kvůli tomuto případu se navíc trochu pohádá s Kodymem. Tahle spolupráce, to nebude klapat!

Zvláštní případ v Modrém kódu

Na urgentním příjmu budou řešit případ muže se zlomenou rukou. Celý případ je ale podivný, muž totiž nevypadá vůbec zdravý a má neobvykle lámavé kosti. Těsně před kolapsem jsou i jeho ledviny. Také jeho partnerka má, jak vyšetření naznačí, s ledvinami problém. Jedná se snad o otravu?

Může člověk z ničeho nic přestat zcela mluvit i pohybovat se? To bude muset odhalit Prokop u svého dalšího pacienta. Jenže to nakonec bude spíš případ pro Jiřího Bojana.

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.