Saša je pekelně uražená. Proč? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Modrý kód

Saša je horká hlava, a když navíc dojde ublížení její ego, je oheň na střeše. Podívejte se už teď v předpremiéře na to, jak bude na Prokopa drsná. Nebo si počkejte na středu 20.15, kdy Modrý kód bude vysílat televize Prima.

V minulé epizodě se neúspěšně Saša pokusila svést Prokopa. A odmítnutí bolí každého, Sašu nevyjímaje. Když ale Prokop Sašu odmítal, netušil, jaký hněv tím na sebe sešle.

Svoji ublíženost by Saša najevo upřímně nikdy nedala, hněv ale ano. A vy se můžete už nyní podívat, jakou hysterickou scénu Prokopovi zase předvede. Na urgentu bude pěkně hustá atmosféra.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Jaké naschvály si Saša na Prokopa zase vymyslí? Sledujte Modrý kód již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo sledujte další epizodu svého oblíbeného seriálu ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.