Saša odhalí v Modrém kódu skandální pravdu o své matce

Modrý kód (55) - upoutávka

... a doktoru Kodymovi! A protože jí toto zjištění nebude zrovna dvakrát "po srsti", její matka si může být jistá, že Saša rozjede velkou protiakci!

Když vyrazí opilí teenageři lézt po vysokých konstrukcích, nevěstí to nic dobrého. Mladá dívka z konstrukce spadne a vážně se zraní. Zdá se, že pád způsobil jen zlomeniny nohou, ale nic bohužel není tak, jak se na první pohled jeví...

Mery s Davidem si užívají společné ráno. Na romantickou snídani do postele to ale u Davida doma moc nevypadá…

Za Davidem opět přijíždí jeho známý Janek. Ten, který udělal pořádný průšvih s výzkumem. A má pro Davida novou nabídku.

David ale na každou nabídku odmítá přistoupit, problémů s výzkumem už podle něj bylo dost.

Tuberkulóza!

To už ale na urgent přivážejí muže, kterého našli topícího se v bazénu. Ukazuje se, že se jedná o notorického problémového muže, bezdomovce a alkoholika. Kromě toho má navíc otevřenou tuberkulózu, takže je celý urgent v ohrožení.

Zoja se snaží sblížit s Rasputinem a opět získat jeho důvěru. Navíc se snaží do Čech dostat jeho nemocnou matku. Na to Rasputin slyší, ale na přátelství či řeči o lásce je už pozdě.

Další pacientkou je známá zpěvačka Kusalová po autonehodě. Ujímá se jí Filip Kodym, ale v podobně prominentní pacientce vidí svoji šanci Saša, která mu začne s radostí asistovat. Zpěvačka není nijak vážně zraněná, má pravděpodobně jen naražená žebra, zlomenou hrudní kost a odřený obličej. Z jizev má ale hrůzu a požaduje, aby se na urgent okamžitě dostavil její plastický chirurg Mojdl.

Chuděrka Saša

Saše tento krok vyjde, právě na Mojdlově klinice jí totiž slíbila matka uplatnění, až konečně úspěšně zakončí studium. Saša se tedy chirurga nemůže dočkat. Čeká ji ale nepříjemné překvapení!

A tento den to rozhodně nebude pro Sašu jediné nepříjemné překvapení:

Za Vali přichází pan Hojer s nečekanou prosbou. Žádá po Vali, aby se spolu s Růženkou nadále vídaly s ním a Jindrou. Nikoliv kvůli jemu samotnému, ale kvůli Jindrovi, kterému se po Růžence stýská. Jak na to Vali zareaguje?

To se dozvíte v Modrém kódu v pondělí od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek