Seriály a filmy

1. dubna 2019 22:10

Jana Mrákotová

Saša Růžičková z Modrého kódu už není na urgentu z protekce

Vyšetřování autonehody, při které otec Mery srazil cyklistku, ještě není u konce. A Saša Růžičková se znovu chystá na atestaci. Operovat s Adamem Brejchou jí tedy může být jen ku prospěchu.

Černý má stále problém v souvislosti s autonehodou. Nemá řidičský průkaz a srazil při couvání cyklistku. Případ začíná řešit policie a jemu teď hrozí soud. Bíba je sice propuštěna domů z nemocnice, ale má hodně slabou imunitu. Filip je nervózní, že stále nemají hlavní sestru pro novou kliniku. Žák čeká na zveřejnění výsledků konkurzu na šéfa nového ARO. Vali to s ním intenzivně prožívá. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu.

Doktorka Saša Růžičková stále nemá odatestováno. Nijak se netají tím, že jí to hodně štve. Zároveň ale dokazuje, že rozhodně již není jen tím protekčním frackem s matkou starostkou v zádech. Vypracovala se a stává se z ní opravdu dobrý chirurg. Což oceňují i kolegové, tentokrát například Adam Brejcha, který se se Sašou potká na sále u náročné operace a rozhodne se, že si její znalosti ověří. Ve videu uvidíte, jak Saša v jeho testu uspěje.

Někdo si hraje na doktora

Další díl Modrého kódu sledujte ve středu 3. 4. ve 20.15 na Primě.

Nezapomeňte, že Modrý kód je také online.

Nechce se vám čekat do pondělka? Tak využijte už nyní naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.