Saša se s pacienty nepáře. Tahle scéna ze seriálu Modrý kód hraničí s vydíráním!

Saša Růžičková vždycky dosáhne svého. Často ale využívá dost nestandardních metod. Jako třeba tentokrát, když chce zjistit, jak je to se vznikem urgentního příjmu v Ústí. Podívejte se už teď na ukázku z další epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá v pondělí ve 20.15.

Na urgent přivážejí muže s bolestmi hrudníku. Coby pacient připadne Saše Růžičkové, která v muži rozpozná Martina Zelenku, které na urgentu nedávno ošetřovali ve spojitosti se střelbou na podnikatele Bařinu. Je to právě podnikatel Bařina, který s Prchlíkem a Sašinou matkou Darinou plánují výstavbu nového urgentního příjmu v Ústí.

Saša se rozhodne využít situace a zjistit, jak se to s novým urgentem vlastně má. Zelenka jí ale nechce ani vůbec nic sdělit, má obavy ze msty Bařiny. Jenže nejen Bařina, ale také Saša je sofistikovaný nepřítel, který si jde za svým i přes mrtvoly. V případě tohoto pacienta to bude sedět skoro doslovně.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Prozradí jí muž nakonec celou pravdu? A jak s ní Saša naloží? To se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, který můžete sledovat také on-line:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.