Saša si opět vyleje v seriálu Modrý kód zlost na docentovi. Není to ale tentokrát oprávněné?

Ať se snaží, jak se snaží, docentu Šeříkovi se nedaří se Sašou spřátelit. V pondělní epizodě seriálu Modrý kód se bude snažit jí pomoci se složitým případem, nedopadne to ale v jeho prospěch. A Saša toho samozřejmě využije k výchovnému políčku! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primu!

Saša odmítá docenta Šeříka přijmout jako vítanou konzultační výpomoc na urgentním příjmu. Naopak k němu otevřeně přistupuje jako k někomu, kdo ostatní zdržuje od práce a měl by se odebrat spíš do domova důchodců než všechny zdražovat na příjmu.

A tento názor zastává i přes to, že jí docent Šeřík v podstatě zachránil, když přehlédla v rentgenu zad svého pacienta střep. Mužova manželka se dokonce chtěla s nemocnicí soudit, byl to ale právě Šeřík, který ženu zklidnil a za Sašu se postavil.

Nyní Saša řeší případ malého chlapce, a do tohoto případu se Šeřík coby konzultant, ovšem bez předcházející konzultace se Sašou vloží. Jeho úsudek ale navzdory zkušenostem není správný. Když to Saša zjistí, dá mu to pořádně sežrat.

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Přijde vám reakce Saši adekvátní, nebo už za hranou? Na celou epizodu seriálu Modrý kód se podívejte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.