Saša vyhrála nad Bojanem, má ho v hrsti! Sledujte Modrý kód

Modrý kód (50) - upoutávka

Aby ochránil svého syna Matyho, je Bojan ochoten udělat cokoliv. Třeba se i nechat vydírat Sašou.

Rasputinovi přichází skrze Bojana dopis z Ruska. Jediný, kdo ví, kde Rasputin žije, je jeho matka.

Jeho matka umírá a Rasputin se okamžitě rozhoduje jet do Ruska, bez ohledu na to, jak moc to pro něj může být nebezpečné. David s tím kategoricky nesouhlasí. Rozhodne se nakonec Rasputin skutečně odcestovat?

Na urgent přivážejí těžce zraněného muže, je zmatený a neustále tvrdí, že musí jet na svatbu. Má totiž problémy s alkoholem a už svoji rodinu zklamal tolikrát, že tentokrát nechce. Když ale vybírá peníze na svatební dar, je přepaden a nikoliv vlastní vinou naruší průběh svatby.

Mery a David?

Mery má poměrně jasno o svém budoucím vztahu s Davidem. Ačkoliv se již sblížili, vztah s osobitým lékařem si Mery vůbec nepřipouští.

Saša těží ze své dohody s Bojanem. Tentokrát ale trošku přežene, když bez vědomí vrchní sestry přebere jinému lékaři pacienta. Tohle Bojan trpět nebude!

Na urgent přivážejí mladého muže. Mery v něm pozná vyděrače Petry a rozhodne se s ním skoncovat. On ale kontruje! Dozvídá se nicméně, že Petra kradla léky, čemuž se Mery nechce věřit.

Starostka Růžičková má zákulisní informace – ředitel rubavské nemocnice bude odstupovat a ona má skvělý plán, že by se Bojan měl stát novým ředitelem. Saša to ale vidí trochu jinak.

Navíc má stále Bojana v šachu tím, že jí bude vést její závěrečnou práci. Maty vůbec netuší, proč to jeho otec dělá…

Na urgent přivážejí mladého muže ve vážném stavu. Vali se nedaří odhalit příčinu selhávání jeho organismu. Ta je totiž velmi kuriózní!

Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě na Modrý kód.

Sdílejte článek