Seriál Modrý kód bude v pondělí řešit problematiku online seznamek a pedofilie. Děti bývají bezbranné

Jedna z mladých pacientek na urgentním příjmu se evidentně stala obětí vydírání staršího muže na online seznamce. Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Mladá dívka se sejde s mladým mužem přes online seznamku. Při osobním setkání se ale ukáže, že je muž mnohem starší, než jak se původně prezentoval. Dívka ale muži poslala i pár lechtivých fotografií a videí, má proto páky na to ji vydírat. Dívka dostane strach, a proto chce muži utéct. Tak se také stane, ale nešťastnou náhodou ji poraní uvolněná pneumatika.

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Zranění dívky je ale jen předzvěstí toho, co přijde. Když její rodiče zjistí, že si dopisovala se starším mužem a nebyla kvůli tomu ve škole, do záležitosti se vloží policie!

Kyberšikana je takřka nejrozšířenější zločin současnosti. Důsledky? Hrozivé!

Starosti Vali stále nekončí. Růžence se udělá špatně, ale Vali s ní doma zůstat nemůže. Jenže sehnat hlídání není nic jednoduchého. Pomohou nečekané okolnosti.

Rasputin v depresích

Adam Brejcha přemýšlí, jak pozvednout Rasputinovi náladu. Zejména po výstupu starostky je jasné, že se Rasputin necítí dobře. Adama napadne, že by možná bylo fajn s ním chodit konzultovat těžší lékařské případy. Bohužel to ale Adam neprovede moc obratně, a naopak tím Rasputina popudí.

První pacientkou je žena, která má křeče v pravé ruce, jež zdánlivě nemají příčinu. Vyšetřením Adam zjistí, že problém pramení ze stavu mozku. Žena je přesvědčená, že má rakovinu, protože již zažila rakovinu prsu. Když pak Adam přichází s diagnózou ložiska v mozku, je jí vše jasné. Tak jednoduché to ale nebude!

Dalším pacientem je tři dny nezvěstný senior nalezený v lesní boudě. Jakkoliv to trochu působí, jako by už to neměl v hlavě v pořádku, opak je pravdou. Muž se vsadil se svým kamarádem o to, kdo z nich rychleji přejde hřebenovku. Stačilo ale jedno špatné šlápnutí a bylo vymalováno.

Koho si vybere Laura?

Boj o Lauřino srdce na urgentu vrcholí. Nejen Filip Kodym, ale dokonce i Adam Brejcha už Lauru vytáhli na rande nebo alespoň na něco, co v jejich pojetí lze za rande označit. Jen Prokopovi se pořád nedaří…

Překvapivě to ale nakonec bude Laura, kdo sama pozve Prokopa na rande. Jediný, kdo už má Laury ale úplně plné zuby, je samozřejmě Saša. Ta na Lauru žárlí a moc ráda jí dá antipatie najevo.

Podívejte se na video:

Ve pondělní epizodě se jasně ukáže riziko alternativní léčby. Žena se sama snaží vyléčit problém s palcem, až se dostane do fáze, že už nemůže ani sama chodit…

Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.