Seriály a filmy

10. dubna 2019 22:10

Jana Mrákotová

Sestra Libuška z Modrého kódu si věří

Sestra Libuška je hodně ambiciózní a rozhodně si věří. Od Prokopa s Filipem dostala nabídku jít dělat na novou plastiku vrchní. Je rozhodnutá vytřískat z toho pro sebe co nejvíc.

Mery stále nemá díky otci klid. Aktuálně pro něj shání advokáta. Překvapí ji Adam, který jí v tom ochotně pomáhá. Prokop má konflikt s Libuškou, nedokážou se shodnout na jejím budoucím platu na klinice. Na oddělení přichází nový doktor Kamil Stuchlík. Hned na úvod dokáže Sašu popudit i zaujmout. Eva i nadále nemá šťastné období, připadá si zbytečná a neúspěšná. Přinášíme vám ukázku z dalšího dílu.

Sestra Libuška už několikrát ukázala svoji pravou tvář. Neskrývá svou touhu po úspěchu a také penězích. K dosažení svých cílů již několikrát využila důvěřivou sestřičku Evu. Libuška je žhavou kandidátkou na post vrchní na nové soukromé plastice, kterou chce otevřít Filip Kodym s Prokopem Hlinkou. Libuška svoji příležitost vnímá a chce Prokopa přitlačit ke zdi ohledně svého finančního ohodnocení. Věří si, jak je vidět i z videa.

Všichni s vámi počítáme

Modrý kód si nenechte ujít také online.

Další díl Modrého kódu uvidíte v pondělí 15. 4. ve 20.15.

Nový díl můžete vidět už nyní v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.