Sexuální obtěžování od nezletilého? To si užije Saša v další epizodě seriálu Modrý kód

Saši Růžičkové je sice dost, ale tohle bude moc i na ni. Zažije sexuální harašení, nečekaně od drzého puberťáka. Jak si s ním Saša poradí? Na to se podívejte už teď v předpremiéře seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat exkluzivně v iPrima Videopůjčovně.

Z pubertálního pacienta, kterého přiváží na urgent sportovním úrazu se vyklube pěkný ptáček. Protože ho bude ošetřovat zrovna Saša Růžičková, která se klukovi samozřejmě líbí, dojde i na mírné sexuální obtěžování.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Drzými řečmi to ale nekončí, mladý pacient se osmělí ještě k daleko větší aktivitě a Sašu dokonce plácne po zadku. A když se Saša ohradí, matka chlapce vyrazí do útoku a začne celou záležitost řešit s vedením nemocnice. Po Saše bude dokonce požadovat omluvu.

Jak to dopadne? Podívejte se na to už nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.