Seznamte se s rubavským URGENTNÍM PŘÍJMEM

Modrý kód - Představení urgentu

Urgentní příjem je tepajícím srdcem rubavské nemocnice. I když má celá nemocnice své dobré časy dávno za sebou, o urgentním příjmu to neplatí.

Zásluhou primáře Bojana a jeho diplomatických schopností a styků s důležitými lidmi má rubavský urgentní příjem skvělé přístrojové vybavení, jakým se v hornickém kraji podhůři Krušných hor nemůže pyšnit žádná jiná nemocnice ani oddělení. Právě proto se i mnoho zdravotnických případů, které by se za normálních okolností řešily na vlastních odděleních, se díky skvělému vybavení v Rubavě řeší přímo na urgentu.

Prohlédněte si galerii:

Ani primář Bojan to ale nemá jednoduché. Zejména jeho vztah se starostkou Růžičkovou poměrně "skřípe", a je to právě starostka, která mu neustále vyhrožuje jeho skoncováním v nemocnici. Protože však ale v Rubavě není nikdo jeho kvalit (vedle traumatologie je Bojan také psychiatr), jeho odchod zůstává pouze v hlavě starostky.

První epizodu dramatického lékařského seriálu televize Prima sledujte již tuto sobotu 25. března od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.