Skvělá pomoc. Roušky od Gránského, Rychlého, Maděriče nebo Frejové míří na pomoc do pražské nemocnice. Čí obličeje budou zdobit?

Jak jsme včera aktuálně informovali, natáčení seriálu z nemocničního prostředí urgentního příjmu Modrý kód, bylo na týden pozastaveno. Během natáčení oblíbeného seriálu, konkrétně při natáčení operací používají velmi často herci jako doplněk svých kostýmů roušky. A protože konkrétně roušky, kterých je v současnosti na trhu nedostatek, nebudou nyní do doby, než se začne opět natáčet, potřebovat, rozhodli se je producenti seriálu využít jinde.

„Po přerušení natáčení seriálu Modrý kód jsme se rozhodli, že nevyužité roušky, které máme na skladě v kostymérně v počtu cca 500 ks věnujeme Fakultní nemocnici Motol,“ sdělil PR koordinátor seriálu Modrý kód Stanislav Běle.

Ze seriálu Modrý kód do Motola

V této pro všechny nelehké době jednotliví herci projevili vysokou míru solidarity. „Jsem moc rád, že naše roušky, které jsme nevyužili na natáčení, pomůžou v této době tam, kde jich je nejvíc třeba,“ sdělil nám představitel Prokopa Hlinky, herec Ondřej Rychlý. „Samozřejmě mě těší, že naše roušky pomůžou v motolské nemocnici. Až začneme znovu seriál točit, tak už dorazí do republiky určitě nové zásoby roušek,“ reagoval představitel doktora Miloše Valenty Mojmír Maděrič.

„Je to skvělý pocit a jsem rád, že i těmito rouškami, které darujeme z Modrého kódu, můžeme v tomto okamžiku motolské nemocnici pomoci,“ dodal závěrem Petr Konáš.

Modrý kód sledujte každé pondělí a středu ve 20:15 na Primě. Již příští středu 25.3. oslaví seriál Modrý kód tři roky od zahájení vysílání. Připomeňte si jeho začátky online:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.