Seriály a filmy

4. listopadu 2018 18:07

Jana Mrákotová

Štěpán Slavík musí v Modrém kódu zpívat!

Nečekaná nehoda manželky Štěpána Slavíka způsobí, že se Štěpán musí přiznat. Příjemné mu to rozhodně není. Klid nebude mít ale ani sestřička Eva, která stále ještě není srovnaná se smrtí svého otce.

Mery bouje s nedostatkem sester na příjmu. Absence Libušky jí značně komplikuje život. Žádá ji proto, aby se na urgent vrátila. Libušce ale představa, že bude muset pracovat s Adamem, není ani trochu příjemná. A zdá se, že křidýlka budou finálně přistřižená i Štěpánu Slavíkovi. Co se bude dít v dalším pokračování Modrého kódu, můžete vidět v upoutávce.

Podívejte se, co vás čeká v dalším díle Modrého kódu

Do nemocnice přivezou ženu po vážné autonehodě. Srazila ji při běhu v lese čtyřkolka. Situace je kritická. Do nemocnice ji přivezou v život ohrožujícím stavu. Ujímá se jí Petra s Prokopem. Prokop zažije šok, když ve zraněné pozná manželku Štěpána Slavíka. Okamžitě ho jde infomovat. Jaká je Slavíkova reakce, můžete již nyní vidět v ukázce.

Prokop nutí Slavíka, aby situaci okamžitě řešil

Zdá se, že Petra konečně začíná vnímat trpkou realitu a připouští si, že jí Štěpán lže. Aby měla jasno, jde se přesvědčit přímo k té nejpovolanější, k manželce. Ale ta rozhodně nevypadá, že by chtěla s nešťastnou Petrou sympatizovat. Podívejte se.

Štěpán je můj manžel!

Do skoku není ani Evě, která již pracuje i přesto, že ještě není úplně zdravá. Přijde za ní Holubová a chce po ní odškodné pro svého manžela za autonehodu, při které zemřel Evin otec. A Slavíkovi je jasné, že má opravdu velké problémy. Viní z nich Prokopa, se kterým vše neprodleně řeší a ostře žádá nápravu.

Obě se se mnou rozešly

Modrý kód sledujte také online.

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 5. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.