Taškařice s husou pobaví Prokopa, Sašu i celý Modrý kód

Na urgentním příjmu budou totiž řešit nezvyklý případ, v němž sehraje roli amputovaný prst, nezbedná husa a nešikovná manželka.

Paintball dokáže být pořádně adrenalinová zábava, ale bohužel i nebezpečná. Pro jednoho mladíka může mít hra dokonce fatální následky. Když jej přivezou do nemocnice, Vali zjišťuje, nejenže má vážně poraněnou ledvinu, ale že má navíc vrozenou vadu a bohužel má již od narození pouze tuto jednu ledvinu, aniž by o tom kdokoliv dosud věděl.

Bude tedy potřebovat transplantaci. Jeho matka není vyhovujícím dárcem, ale rezolutně odmítá, aby si testy dárcovství nechal udělat chlapcův otec. Proč se testům tak brání?

David je prostě svéráz

Mery a David překonali příjezd Niny a užívají si svého vztahu. I když s Davidem je to občas trochu kostrbaté…

Skoro anděl?

Na urgent přivážejí mladou ženu s angínou, jejíž zdravotní stav je ale poměrně vážný. Společně s ní přijíždí i nastávající manžel a její maminka. Rodina je silně věřící. Davidovi se stav ženy nepozdává, kolabují jí totiž játra. Vypadá to, že má problémy s alkoholem, to ovšem její rodina rezolutně odmítá, je podle nich abstinentka. David s Ninou ale nakonec dojdou závěru, že žena trpí vážnou pohlavní nemocí – syfilis. Jenže jak je to možné, když o sobě tvrdí, že je panna?

Rasputin řeší zvláštní případ muže, který tvrdí, že byl napaden. Jelikož ale tvrdí, že byl napaden i posléze v nemocnici, začíná to vypadat, že bodné zranění není jeho hlavním problémem.

Akce husa

Prokop je zpět v Rubavě, rozhodl se z Prahy vrátit, aby byl nablízku mamince, která trpí depresemi. Ani netušil, jaký kuriózní případ ho na urgentu přivítá – žena svému manželovi sekerou amputovala prst. A aby toho nebylo málo, ten prst sežrala husa, kterou chtěli společně zabít!

Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.