Seriály a filmy

6. května 2019 07:30

Jana Mrákotová

To musíte vidět: Další průšvih Kamila Prchlíka

Doktor Kamil Prchlík z Modrého kódu opravdu asi víc mluví než skutečně umí. Saša Růžičková ho má plné zuby. Vytočí se proto úplně doběla, když zjistí, že Kamil zase něco zanedbal.

Doktorka Saša Růžičková je sice jako osobnost komplikovaná a vlastně dost nesnášenlivá a nesnesitelná, jako lékařka je ale výborná. Zároveň si zakládá na tom, že je pečlivá a zkušená diagnostička a operatérka. Cesta k tomu také byla trnitá. O to víc Saša zuří, když vidí, jaký je Kamil Prchlík tlučhuba a neschopný lékař. Bohužel, ostatní kolegové to nevidí – zatím.

Prchlík zase selže!

Kamil ošetřuje pacientku, která se poranila, když jí vybuchl při vaření tlakový hrnec. Byla naštěstí včas převezena do nemocnice a zdá se, že poranění nebudou vážná. K její smůle ji ale ošetřuje právě Prchlík. A ten opět jako lékař selže!

Exkluzivně: Tohle je lékař na urgentu?!

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu dnes večer, v pondělí 6. 5., ve 20.15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.