Tohle je konečná. Laura se v seriálu Modrý kód definitivně rozejde s Prokopem

I když se Prokop v poslední době hodně snažil o to, aby obnovil vztah s Laurou, moc se mu to nepovedlo. Velké finále jejich vztahu sledujte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

Prokop se snažil do vztahu s Laurou a toho, aby se spolu dali zase dohromady, dát všechno. Dokonce pro sebe a Lauru pořídil předplatné do divadla. A právě to se vztahu nakonec stane osudným. Laura totiž vybrala divadelní představení právě na večer, kdy Filip Kodym domluvil pánský pokerový turnaj.

Prokop se ale Lauře bál sdělit pravdu s tím, že si radši půjde zahrát poker, než aby s ní vyrazil do divadla. Pro to by Laura měla i pochopení. Už menší pochopení má ale pro to, že si vymyslel, že je jeho matka nemocná a potřebuje, aby se o ni postaral, namísto aby jí řekl pravdu…

Na urgentním příjmu budou lékaři řešit opět zajímavé případy. Zraněné muže po autonehodě, ženu, která je přesvědčená, že trpí rakovinou a nedá si vymluvit, že nikoliv. Dále urgent navštíví muž s otravou organismu a Michal se zase vypraví na Ronďák, aby pomohl Fánovi.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Dita bere do rukou svůj vztah s Viktorem a i přes jeho výslovný zákaz se vypraví za ním a za jeho matkou k němu domů na návštěvu. Tam najde jen jeho matku, s níž se seznámí. To Viktora pochopitelně naštve!

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.