Tomáš Kocman vlastní Stříbrňák. A taky si dělá nároky na veškerou lásku lékařky Lucie

Být úspěšný v kraji jako Rubava, to už vyžaduje nejen notnou dávku talentu, ale i štěstí. A tím vším oplývá Tomáš Kocman, úspěšný podnikatel a zároveň přítel lékařky Lucie Krutinové.

Tomáš je přesně ten typ muže, který by se dal nazvat úspěšným. Je majitelem luxusního horského střediska Stříbrný důl, kam se sjíždí smetánka a lyžařská klientela z Čech i zahraničí. Vedle toho má „šťastnou“ rodinu – manželku a dvě děti.

Prohlédněte si galerii:

To mu ovšem je málo, má proto i krásnou, mladou a úspěšnou milenku – MUDr. Lucii Krutinovou, která právě kvůli němu působí na rubavském urgentu. Se svými schopnostmi by mohla kariéru „rozjíždět“ bez problémů kdekoliv jinde, jenže tady je na blízku Tomášovi, a to je to hlavní, o co jí jde. Ani Tomášovi nelze křivdit. S manželkou zůstává kvůli tomu, aby děti měli úplnou rodinu, ale láskou skutečně zahořel k Lucii. Jenže když se nechce ani jednoho vzdát, jak dlouho to bude Lucii bavit?

To se dozvíte v premiérových epizodách nového dramatického seriálu televize Prima z lékařského prostředí Modrý kód! Poprvé již tuto sobotu 25. března od 20.15 v mimořádné předpremiéře!

Sdílejte článek
Štítky milenec bohatý podnikatel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.