Tomáš Měcháček ze seriálu Modrý kód: Z natáčení rovnou pod kudlu!

Z jednoho špitálu do druhého. Tak vypadala včerejší cesta herce Modrého kódu Tomáše Měcháčka. V sedm ráno měl nástup v seriálové nemocnici Rubava v kostýmu doktora Adama Brejchy, v deset už ale byl v civilu nastoupený ve skutečné nemocnici, kde dnes podstoupí operaci. Coby doktora Adama Brejchu ho můžete sledovat na Primě vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 ve vašem oblíbeném seriálu Modrý kód.

Zatímco jeho kolegové doma pečou chléb, šijí roušky a zvelebují svoje chalupy, sympatický herec Modrého kódu Tomáš Měcháček trávil karanténu s rodinou v maringotce. Jakmile to ale bylo možné, opustil skromnou ubikaci a vyrazil s přáteli trochu si protáhnout nohy. Dva měsíce s minimálním pohybem si ale vybraly svou daň. „Šel jsem si zahrát nohejbal, a to jsem očividně neměl dělat. Praskla mi achilovka,“ vysvětlil v pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS, proč včera do ateliéru přiskákal o berlích.

Z natáčení seriálu Modrý kód rovnou do nemocnice

Z ateliéru pak zamířil rovnou do nemocnice, a tak se ze seriálového lékaře stal rázem pacient. „Jdu na příjem a ve čtvrtek mám operaci. Ale je to rutinní zákrok, už jsem jich dělal několik, je to brnkačka. Doktoři dělali vtípky, že bych si to mohl odoperovat sám, ale to jsem s díky odmítl,“ neztrácí ani při bolesti humor Tomáš Měcháček.

Karanténu si tak herec na rozdíl od svých kolegů, kteří už v natáčení Modrého kódu vesele pokračují, ještě o pár týdnů prodlouží. „Odstěhoval jsem se na maringotku do Krkonoš, která ale nebyla nachystaná pro pobyt páru s ročním dítětem. Byli jsme tam celou tu dobu. Neměli jsme krizi, naopak jsme zjistili, že spolu můžeme i na těch třinácti metrech čtverečních být. Ale také proto, že tam pořád bylo co dělat. Nosil jsem vodu, štípal dříví, něco lovil. Staral jsem se o rodinu. Teď ale budeme spíš jako de Peyrac a Angelika, teď se bude starat moje milá,“ těší se herec.

O svém nejbližším osudu má tedy jasno, osud jeho seriálové postavy, doktora Adama Brejchy, mohou diváci Modrého kódu sledovat každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.