Tomáš Savka zavzpomínal v seriálu Modrý kód na hříchy mládí

Zpěvák Tomáš Savka (36) přijal epizodní roli v seriálu Modrý kód. Dívejte se ve středu od 20.15 na Primě.

Zahrál si postavu Konráda, který má v oku zapíchnutou pastelku. Již v minulosti musel zpěvák vyhledat pomoc urgentního příjmu, a sice ve chvíli, kdy si z oslavy Silvestra odnesl hlubokou řeznou ránu se 16 stehy v obličeji a dodnes jeho tvář zdobí pořádná sexy jizva. A protože se Savka pohybuje v muzikálovém prostředí, je dost možná, že si jednou zahraje Peyraca a maskérky si ušetří práci s líčením jizvy.

Podívejte se na upoutávku středeční epizody seriálu Modrý kód:

Jak jste si užil natáčení Modrého kódu? Po jaké době jste se potkal se svou muzikálovou kolegyní Alžbetou Bartošovou?

„Dlouho jsem nic netočil, tak jsem byl kapku nervózní, ale když jsem v den natáčení zjistil, že mi partnerku bude hrát Betka, tak to ze mě spadlo. Známe se léta a několikrát jsme spolu stáli na prknech, ať už v Bratislavě nebo v Praze. Neviděli jsme se tak rok, dva. Ale ona je profík a já na ni “slyším”, takže jsme si to, myslím, oba moc užili,“ prozradil nám zpěvák.

Zpěvák také povyprávěl o všech zraněních, která má na svém kontě: „No úrazů naštěstí moc na kontě nemám. I když jednou si se mnou osud dost pohrál a zůstala mi po jednom konfliktu na tváři jizva. Zaplať pánbůh, že to nedopadlo hůř.“

Na natáčení Modrého kódu se také setkal zpěvák se Sabinou Laurinovou, se kterou tvořil milenecký pár v muzikálu Baron Prášil. „Setkání se Sabinou bylo moc příjemné, před lety jsme v muzikálu Baron Prášil tvořili milenecký pár. Musím říct, že jsem si natáčení moc užil, byla skvělá atmosféra a hodně jsme se u toho i nasmáli,“ dozvěděli jsme se dále.

A jak zpěvák tráví aktuálně čas v době koronavirové? „Když si odmyslím veškeré finanční starosti, tak trávíme s rodinou krásný “koronavirový” čas na chalupě a v přírodě. V normální situaci bych na rodinu tolik času neměl a nemohl bych vidět, jak má dcera den ode dne roste, učí se a krásní...,“ dodal závěrem zpěvák, který je držitelem Ceny Thálie za roli Che v muzikálu Evita.

Seriál Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.