Urgentem se opět rozezní výstřely. Zákeřný útočník si vezme jako rukojmí vlastní dceru!

Bezskrupulózní útočník ani nemrkne a jako rukojmí si vezme vlastní dceru, kterou ještě předtím zneužije ke svým záměrům. Snad na urgentním příjmu nikoho nezraní... Dívejte se na seriál Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě!

Muž uprchne z vězení. Při útěku ale zraní dozorce z vězeňské služby, který na něj náhodou narazí. Shodou okolností se právě s tímto mužem střetnou na urgentním příjmu v rolích pacientů. Uprchlého muže zase zraní auto, které jej porazí. V nemocnici se však bude vydávat za někoho jiného, než kým je. Na urgent za ním přichází jeho dcera, kterou do celého případu „namočí“. Jak se ale ukáže, jedná se o recidivistu, který neváhá využít pro svůj vlastní prospěch svou vlastní dceru.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Dospělý syn dozorce, který leží v nemocnici, je nicméně tělesně postižený. Když se o něj pacient nemůže postarat, povinnosti padnou na Prokopa coby ošetřujícího lékaře jeho otce.

Filip se stále vytahuje nad Prokopem, že se mu daří zaujmout Lauru. Filip jí totiž nabídl, že jí rád pomůže založit společnost s ručením omezeným. Podobné „páky“ Prokop nemá. Stejně se mu ale nechce věřit, že by zrovna na tohle Laura zabrala?

Rasputin a jeho matka zvažují, jak v rámci jeho léčby postupovat, zda by nebylo lepší přesunout jej do domácího léčení. Jenže Rasputinova matka má oprávněné obavy, že si se svým synem fyzicky nedokáže poradit. Sestřičky z urgentu napadne, že se u Rasputina doma coby výpomoc budou střídat a budou mu pomáhat rehabilitovat.

Jeho stav dost zhorší hejtmanka Růžičková, která ve snaze zalíbit se mu, přijde za Rasputinem s tím, že jej chce ocenit. Nešikovně mu ale naznačí, že pravděpodobně už nikdy nebude operovat. A tím Romana dostane do kolen!

Sledujte upoutávku k epizodě:

Mery začíná cítit, že se jí Michal začíná mírně vzdalovat. Rozdíl v jeho chování vidí nejen Mery, ale i Markéta. Jenže co se s Michalem děje? To nikdo netuší.

Vyrážka, horečka a otoky obličeje u mladé ženy vypadají, že nemají příčinu. Jak ale vyplouvají na povrch další symptomy a okolnosti jejího života, ukazuje se, že propadla nebezpečné sektě!

S Vali nemluví ani Růženka, ani Deniska. Nechtějí jí totiž odpustit, že se s Viktorem nepřestěhovala do Prahy. Vydrží Vali tenhle nátlak, nebo holkám podlehne?

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky seriál Prima rukojmí modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.