Seriály a filmy

1. října 2018 09:53

Jana Mrákotová

V Modrém kódu bude pořádně rušno, v Rubavě hoří!

V Rubavě hoří. Je nutné vyhlásit traumaplán. Mery je na dovolené, velení na urgentu v seriálu Modrý kód přebírá sestřička Petra Horváthová.

Mery má od primáře Bojana nařízenou nucenou dovolenou, na kterou velmi neochotně nastupuje. V Rubavě ale dochází k obrovské tragédii – hoří ubytovna a je mnoho raněných. Je vyhlášený traumaplán a urgentu místo Mery velí sestřička Petra. Mery se vrací okamžitě do práce, má pocit, že je tam nepostradatelná. Realita je ale jiná. Přinášíme vám upoutávku na nový díl.

Svůdník Adam Brejcha vyráží na lov

Adam začne obletovat sestru Libušku, ta se ale tak snadno sbalit nedá. Navíc je vdaná a Adamovi to jasně řekne. Pro Adama ale její stav není žádnou překážkou, jak je vidět i z naší ukázky.

Všechny díly Modrého kódu můžete sledovat on line!

Pokračování oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte již v pondělí 1. 10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.