V Modrém kódu se stane tragédie. Může za ni Kid

Modrý kód (74) - upoutávka

Kidovi slibuje jeden jeho známý, že ho dostane k filmu, kde vydělá hromadu peněz a dostane i bydlení. Po Kidovi ale požaduje pět tisíc za zprostředkování a Kid se ocitá v patové situaci. Jeho kámošovi Fánovi se celá situace a tajnosti kolem ní moc nezdá.

Lucii propustili po porodu z nemocnice, její miminko ale v nemocnici zůstává, Lucie se proto k odchodu moc nemá.

Velká pátračka

Za Davidem přichází na urgent jeho kámoš boxer, kterého léčil kmenovými buňkami. Jeho příchodu si všimne Saša a hned to zavolá mamince. Velká pátračka začíná! Mery přidělí Saše pacienta, ta má ale na práci stopování Hofbauera. Jenže Mery je absolutně nekompromisní.

David se od boxera Mikea dozví, že po návštěvě nemocnice jde za Kidem, který mu má předat ukradené zboží. David se samozřejmě okamžitě rozhodne, že za Kidem vyrazí společně s ním. Setkání ale úplně nedopadne.

Na urgent přivážejí muže a ženu po pádu na motorce. Ačkoliv se zdají na první pohled v pořádku, vyšetření odhalí, že muž je vážně nemocný…

Petra podstoupila triple test, a ten bohužel odhalí velké riziko Downova syndromu. Gynekolog ji proto posílá na odběr plodové vody. Největší komplikací je ale to, že se tím oddaluje termín, kdy od rodičů dítěte uvidí zálohu, peníze, které tolik potřebuje.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek