Viktor i Prokop budou v seriálu Modrý kód riskovat své vztahy. Kvůli pokeru!

Zdá se, že Viktor a Dita stejně jako opět Prokop a Laura tvoří na rubavském příjmu nedělitelné partnerské dvojice. Stačí ale jedno setkání nad pokerem a vše se může změnit. Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

Ve snaze zavděčit se Lauře a znovu získat její srdce byl Prokop schopen udělat téměř cokoliv. Jako velké milovnici divadla a umění jí pořídil dokonce předplatné do rubavského divadla. Nyní nastala chvíle, kdy by měli předplatného společně využít. Jenže Prokopovi se do divadla moc nechce, zejména když se dozví, že ona moderní hra má čtyři hodiny.

Sledujte jeho zděšení:

Sama délka představení ale nakonec není to, co Prokopa od kultury odradí. Bude to Filip Kodym, který ho pozve na soukromý pokerový turnaj. Jenže jak se z návštěvy divadla vyvléknout? Prokop zvolí malou lež, jakou Lauře svou nepřítomnost vysvětlí. Tato lež ale možná nebude tím nejlepším řešením….

Filip Kodym pozve na turnaj i Viktora. Také ten už má ale dávno domluvené plány s Ditou, s níž chce jít do kina. Na rozdíl od Prokopa se ale Ditě rozhodne říct pravdu a nijak si nevymýšlet.

Jak se bude Dita tvářit?

Fáno z Ronďáku chce vykrást auto, jenže na něj přitom zaútočí agresivní pes. Fána bude bojovat o to, aby mu ruku nemuseli lékaři vůbec amputovat. Navíc se rozhodne utéct z nemocnice. Podle Michala ale musí nutně užívat léky a antibiotika, aby léčba dobře dopadla. Jak je ale Fánovi předat?

Na urgentu budou ošetřovat těhotnou ženu, na niž při stěhování spadla knihovna. Kromě toho podstoupila umělé oplodnění, aniž by o tom řekla svému manželovi. Ten se bude těhotenství pochopitelně hodně divit. Dále přivážejí vojáka, kterého při slaňování z vrtulníku zaskočil vítr, v důsledku čehož ho vážně zranily stromy a skály.

Sledujte upoutávku další epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.