Seriály a filmy

5. února 2019 08:32

Jana Mrákotová

Viktor Žák z Modrého kódu se umí za své blízké postavit

V dalším díle Modrého kódu doktor Žák odhalí autora hnusných anonymů. Otec Mery se podezřele často začíná objevovat na urgentu a na všechny čeká jedno velké překvapení.

Otec vrchní sestry Mery se nečekaně objeví na urgentu. Nepřichází s prázdnou. Chce poděkovat doktoru Brejchovi. Ale pro koho je kytice, kterou nese? Saša bohužel vybouchne při atestaci a z neúspěchu viní hlavně Mery. A do toho všeho se v rubavské nemocnici objevuje stará známá postava – doktor Kodym. Podívejte se na ukázku z dílu.

Vali Slavíčkovou a Viktora Žáka i nadále trápí anonymy, které se týkají malé Denisky. Neustále chodí další a další. To již nejde brát na lehkou váhu. Jaké je ale překvapení, když se Viktorovi podaří chytit pachatele přímo při činu. A pro autora anonymů to rozhodně nebude setkání příjemné, jak je vidět z videa.

Pachatel chycený při činu

Modrý kód sledujte také online.

Další epizoda Modrého kódu již ve středu 6. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.