Seriály a filmy

5. února 2019 08:32

Jana Mrákotová

Viktor Žák z Modrého kódu se umí za své blízké postavit

V dalším díle Modrého kódu doktor Žák odhalí autora hnusných anonymů. Otec Mery se podezřele často začíná objevovat na urgentu a na všechny čeká jedno velké překvapení.

Otec vrchní sestry Mery se nečekaně objeví na urgentu. Nepřichází s prázdnou. Chce poděkovat doktoru Brejchovi. Ale pro koho je kytice, kterou nese? Saša bohužel vybouchne při atestaci a z neúspěchu viní hlavně Mery. A do toho všeho se v rubavské nemocnici objevuje stará známá postava – doktor Kodym. Podívejte se na ukázku z dílu.

Vali Slavíčkovou a Viktora Žáka i nadále trápí anonymy, které se týkají malé Denisky. Neustále chodí další a další. To již nejde brát na lehkou váhu. Jaké je ale překvapení, když se Viktorovi podaří chytit pachatele přímo při činu. A pro autora anonymů to rozhodně nebude setkání příjemné, jak je vidět z videa.

Pachatel chycený při činu

Modrý kód sledujte také online.

Další epizoda Modrého kódu již ve středu 6. 2. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.