Seriály a filmy

9. září 2019 21:35

Jana Mrákotová

Viktor Žák z Modrého kódu Vali opravdu zaskočí

Vali Slavíčková a Viktor Žák jsou stále manželé. Zdá se ale, že Viktorovi tento stav nevyhovuje. Co bude dál sledujte v dalším pokračování seriálu Modrý kód.

Mery má chřipku, ale odmítá jít z práce domů. Tomášek jí uvaří speciální čaj a zařídí za ni záskok. Mery kapituluje a domů odchází. Maty je stále bez nálady, nikdo neví pořádně proč. Veronika ho vytáhne do Štoly na drink a tam z něj vypadne, že s Lucií to v Kanadě nevyšlo.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu oblíbeného seriálu

Viktor nemile překvapí Vali. Přijde za ní s tím, že by se potřeboval rozvést. Chce si vzít hypotéku na byt a nechce, aby vše spadlo do jejich společného vlastnictví. Vali se ale obává, aby s tím sociálka neměla problém a ona nepřišla o Denisku, kvůli které si Žáka brala. Ve videu vám přinášíme jejich rozhovor již nyní.

Další díl Modrého kódu uvidíte ve středu 11. 9. ve 20. 15.

Nečekejte a využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

Sdílejte článek
Štítky seriál nemocnice Rubava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.