Víte, jak vypadá záchvat nemoci, které lze předejít očkováním? Ve středu odpoví Modrý kód

Některým nemocem lze úspěšně předcházet očkováním. Ten, kdo se mu ale vyhýbá, je stále v ohrožení. Třeba jako squatter Sanchez, s nímž budou mít na urgentním příjmu plné ruce práce. Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.

Aby vytrestala svého otce a Mery za přehnanou přísnost, rozhodla se Markéta, že uteče z domova. Michal je zprvu bezradný, kam se jeho pubertální dcera poděla, nakonec ho ale navede leták na jejím stole – a společně s Mery vyráží do známého squattu ve městě.

Tam dorazí doslova za pět minut dvanáct. Jeden ze squatterů má totiž podivně vypadající záchvat. Dušuje, že drogy nebere. Ale co tedy za jeho křečemi stojí?

Sledujte již nyní odstrašující video:

Michal s Mery tedy budou mít veselo. Zdaleka ale nebudou jediní! Maty Bojan se stále snaží smířit s pravidly volného vztahu, jak je nastavila Veronika. Od jejího partnera Pavla dostane překvapivé doporučení!

Vedle toho budou samozřejmě lékaři na urgentu řešit další pozoruhodné případy – stresovou ztrátu paměti nebo mladého muže po nehodě na motorce. Vali bude opět svědkem ne zcela standardního chování vychovatelů k dětem v dětském domově.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Určitě se ve středu na Modrý kód dívejte. Saša Růžičková v něm udělá bezvadnou žárlivou scénu. Kvůli komu? Startujeme na Primě ve 20.15.

V archivu na iPrima.cz si zatím můžete přehrát online také další oblíbené seriály televize Prima:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.