Z Michala se v seriálu Modrý kód stává bydlenka. Připomeňte si příběh doktora Tomáška online!

Michal Tomášek má zkušenosti z válečných konfliktů a humanitárních misí. V současnosti ale zakotvil v Rubavě s Mery a svojí dcerou Markétou. A z neohroženého lékaře bez hranice se stala ukázková bydlenka, která peče chleba s vlastním kváskem… Podívejte se na to online v předpremiéře 218. epizody seriálu Modrý kód.

Michal Tomášek vtrhl na urgentní příjem jako uragán. Překvapil všechen personál z Modrého kódu, nejvíc ale Adama Brejchu, se kterým jsou s Michalem dokonce spolužáci z medicíny:

Adam Brejcha už ale Michala nějak "vydejchá", mnohem víc šarmantní lékař zasáhne vrchní Mery, který byla po odchodu Davida Hofbauera smutná a v podstatě rezignující na osobní život. A vzhledem k tomu, že Mery miluje řád a pořádek, jí Michal zpočátku moc blízký nebyl...

Podívejte se na jejich první setkání:

Jakkoliv si Mery a Michal zpočátku příliš neladili, časem se to změnilo. Šarmantní Michal se tak snažil a snažil, až se konečně zadařilo a Mery mu podlehla!

Pozornvý divák Modrého kódu ale dobře ví, že vztah Michala a Mery si prošel zásadními turbulencemi, a dokonce i rozchodem, který měl na svědomí nevědomky Mery otec. Když se pak situace zklidnila, přišla další zkouška vztahu - Michalova dcera.

Markéta je totiž pěkné kvítko:

Markéta navíc tím, že narušila důvěru Mery, způsobila další rozkol mezi Mery a Michalem. Všechno naštěstí dobře dopadlo. Z Michala se ale pod vlivem dvou žen jeho života stává něco úplně jiného, než čím byl doposud - z lékaře ostříleného praxí v humanitárních misích se stává pozorný partner a hodný tatínek. A také domácí pekař! Podívejte se na sestřih z 218. epizody seriálu Modrý kód:

Na tu se můžete už nyní podívat v předpremiéře online v iPrima Videopůjčovně. V archivu iPrima si pak můžete připomenout veškeré epizody vašeho oblíbeného seriálu Modrý kód:

V archivu iPrima.cz si můžete o svátcích přehrát zdarma také další oblíbené seriály nebo bohatý dětský obsah:

Sdílejte článek
Štítky seriál modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.