Seriály a filmy

17. září 2019 11:40

Jana Mrákotová

Záchranář Petr z Modrého kódu je renesanční člověk

Herec a moderátor Jakub Štěpán, kterého známe jako záchranáře Petra z primáckého seriálu Modrý kód, je muž mnoha talentů. Na svatbě své sestřenice se představil jako brilantní klavírista a dal tak nevěstě ten nejdojemnější a nejkrásnější svatební dárek.

Herci Jakubovi Štěpánovi rozhodně na jeho blízkých záleží. „Když se moje sestřenice zasnoubila, věděl jsem to mezi prvními. Dobíral jsem si jí, že dostane ode mě takový ten kýčovitý obraz s jelenem. Ale ona říká, nechci jelena, chci abys zahrál na mojí svatbě, až mě táta povede k oltáři,“ vypráví, jak to všechno začalo. „Nejprve jsem to musel rozdýchat… a pak jsem do toho šel. Pořídil jsem si noty, párkrát je vzteky zničil, když mi to nešlo, ale dovolím si říct, že jsem se s tím popral poměrně úspěšně,“ vypráví s úsměvem sympatický herec.

Svatební obřad se odehrával v Dolanech u Jaroměře, byl krásný horký letní den a nevěstu na místo dopravil vrtulník. „Na její přání jsem jí doprovodil skladbou od Christiny Perri A Thousand Years, známou z filmové ságy Twilight. Nelituji žádného okamžiku, ani těch zahozených a zmačkaných not, když mi to nešlo,“ směje se Jakub. „Ani těch náročných příprav a stresu, který ze mne opadl asi až hodinu po tom, co jsem to zahrál. Přeci jen to není moje profese. Za to vše to stálo. Bylo to skvělý, dojemný a budu na to rád vzpomínat,“ vypráví Jakub Štěpán. „Během zkoušení a trénování jsem dával úryvky na stories, kde jsem sdílel svůj vztek, nervy, záchvaty…paradoxně mi díky tomu přistály prosby, abych hrál i na jejich svatbách...,“směje se Jakub, který v dětství hrál na klavír 13 let.

A nechystá se náhodou i on pokleknout před svou přítelkyní Adélou a praštit do toho? „Svatbu ještě neplánujeme, ale pořizujeme si vlastní společné bydlení. Je nám spolu dobře, jsme spolu šťastní a plánujeme společnou budoucnost,“ říká zamilovaně Jakub Štěpán. „Už spolu samozřejmě bydlíme, ale teď už chceme do vlastního,“ dodává.

Sledujte další díl seriálu Modrý kód již ve středu 17. 9. ve 20.15. Na ukázku se můžete podívat již nyní!

Sdílejte článek
Štítky seriál urgentní příjem

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.