Atmosféra v Mordpartě je vyhrocená. Colombo suspenduje sám sebe!

Mordparta jde po krku jejich nadřízenému Radačinskému, ten má jisté pletky s mafií. Radačinský je odhalí při činu. Podívejte se na exkluzivní video z úterní Mordparty!

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Zatímco Mordparta oficiálně vyšetřuje krvavý případ zabité zdravotní sestry z laboratoře fakultní nemocnice, kde probíhá výzkum experimentální léčby pomocí embryonálních kmenových buněk, Mordparta pracuje i na svém osobním případu jako tým.

Snaží se zjistit, s kým je Radačinský spjatý a tomu jako kapitánovi oddělení dochází trpělivost. Po Pavlovi chce, aby mu ihned oznámil, co tým Mordparty nad jeho jménem vybádal. Radačinský vchází do dveří, kde vidí, že Mordparta ukradla jeden důležitý odposlech. Colombo se automaticky suspenduje...

Atmosféra na oddělení je přímo vražedná...

Podívejte se na ukázku z úterní Mordparty, kterou můžete vidět ve 21.35 na Primě.

Režie:R. Švéda

Hrají: J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, P. Batěk, J. Bábek, D. Máj, R. Jaškow, E. Salzmanová, O. Kavan, B. Milotová, P. Vaněk

Sledujte Mordpartu na Primě v neděli ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.