Bartoška jako Colombo vyšetřuje vraždu v uranovém dole

Mordparta II (2) - upoutávka

V úterý ve 21.35 na Primě pokračuje druhá série Mordparty. Colombo společně s vyšetřovatelem Kájou vyšetřuje vraždu v uranovém dole. Vyústění případu bude o dost bolestivější, než oba detektivové čekali.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Bohdan Mauer, majitel lomu na těžbu žuly, objevil, že se na jeho pozemku nachází ložisko uranu… a od té chvíle má už jen problémy. Práci sabotují aktivisté, blokují lom, ničí stroje… a jednoho dne Mauer nalezne mrtvolu jednoho svého zaměstnance. Kdo ho zavraždil?

Vyšetřuje: Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek) a nadporučík Radačinský (David Máj), který oddělení velí.

Naďa pokračuje v pátrání po mafii

Vyšetřovatelka Naďa dostala v minulém díle od Radačinského nabídku, aby nastoupila zpět do Mordparty. Naďa se musí rozmyslet, zda nabídku pracovat pod člověkem, který ji dostal do vazby, přijme. Momentálně se snaží na vlastní pěst usvědčit mafiány, kteří mohou za to, že její manžel sedí ve vězení. Případ je podle právníka zcela ztracený. Ona však policii předkládá důkazyo práci mafie, do které se zapletl manžel. Pomohou jí bývalí známí?

Ztracený Kája

Kája musel po ztrátě zaměstnání prodat hausbót, nemá kde bydlet. Jeho bývalý nadřízený mu zapůjčí karavan na neomezenou dobu. Kromě práce na novém případu společně s Colombem se však mladý vyšetřovatel ve svém životě zcela ztrácí. Rozhodne se svěřit Nadě s důležitým poznáním o ní. Jak bude pokračovat vztah Nadi a Káji?

Radačinský nabízí spolupráci

Vyšetřovatel Pavel po útrapách se svou přítelkyní Vendy prožívá šťastnější období v osobním životě. O tom pracovním se to už říct nedá. Radačinský mu nabízí, aby byl jeho zástupcem v případě, kdy odejde do terénu. Vypadá to, že chce, aby byl Pavel jeho informátorem z oddělení.

Další případ Mordparty uvidíte na Primě ve 21.35 již v neděli!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.