Co jste viděli v předešlých 6 dílech Mordparty II?

Mordparta II (7) – Viděli jste

Co všechno se odehrálo v příbězích vyšetřovatelů Mordparty? Máme pro vás sestřih důležitých momentů, které není radni podceňovat.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Jednou ze zásadních informací z předešlých dílů je to, že bývalý přítel Anny si po její návštěvě ve vězení šáhl na život. Anna si začíná s Matoušem Radačinským, nadřízeným jejího otce Colomba.

Což Colombo samozřejmě nenechá jen tak, jeho pověstná klidná povaha je ta tam ve chvíli, kdy se takovou informaci o dceři dozvídá. Radačinský dostane pěstí a je suspendován. Radačinský chce slyšet od vyšetřovatele Pavla, co na něj celá Mordparta připravuje. Dokonce je ochotný vzít Naďu i na večeři...

Podívejte se na to, co se stalo do sedmého dílu.

Režie:R. Švéda

Hrají:J. Bartoška, V. Kotek, M. Plánková, P. Batěk, J. Bábek, D. Máj, R. Jaškow, E. Salzmanová, O. Kavan, B. Milotová, P. Vaněk

Sledujte Mordpartu na Primě v neděli ve 20.15!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.