Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

28. srpna v neděli na Primě poznáte nové lidské a profesní příběhy ukryté v policejním oddělení Mordparta. Osmidílný seriál Mordparta ukáže stejnou měrou kriminální případy, jako i osobní linky hlavních protagonistů.

Co můžete od nového kriminálního seriálu Mordparta čekat? Severskou atmosféru a řešení závažných kriminálních případů čtyřmi vyšetřovateli, kteří sami v osobním životě bojují za pravdu. Mordparta se odehrává na oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě.

Každý díl řeší jeden ucelený příběh, ale celým seriálem se zároveň prolínají další témata rozkrývající osobní linky všech hrdinů.

V hlavních rolích můžete očekávat takové hvězdy jako je Jiří Bartoška (vyšetřovatel Colombo), Vojta Kotek (vyšetřovatel Kája), Markéta Plánková (vyšetřovatelka Naďa), Pavel Batěk (vyšetřovatel Pavel), Jiří Bábek (šéf oddělení Milan).

Podívejte se na 6 krátkých upoutávek z Mordparty, kterou uvidíte premiérově již v neděli 28. srpna na Primě ve 20.15:

1)

2)

3)

4)

5)

6)

První díl Mordparty uvidíte již 28. srpna ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.