Drama s přítelem dcera Colomba neustála. Colombo si pro ní jde do hackerského doupěte!

Mordparta II (1) - Colombo si jde pro dceru

Starosti s dcerou Annou po první sérii Mordparty Colombovi neustaly. Podívejte se na exkluzivní scénu z prvního dílu Mordparty, který uvidíte tuto neděli.

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Colombo, po nástupu nového šéfa, chce odejít do důchodu. Netěší ho atmosféra na oddělení a chtěl by se víc věnovat své dceři Anně (Anna Fialová), která po dramatickém vztahu s Michalem zůstala sama a po zranění kolena musela ukončit i nadějnou kariéru baletky.

Manupulátor Michal zničil dceru Colomba

Anna se totiž zamilovala do manipulátora, z kterého Colombo cítil od začátku něco nekalého. Nikdy se k Michalovi nechoval jako otec dcery ale jako policista, který pátrá. A to Anna vycítila. Ačkoliv mu vlastní dcera ani jeho manželka nevěřily, Colombo během svého osobního pátrání přišel na to, že Michal má za sebou už jeden důležitý výslech na policii.

Svou bývalou přítelkyni našel ve vaně s podřezanými žílami, sebevražda ale vypadala podezřele. Colombo během několika dílů zjišťuje, že to byla vražda a s největší pravděpodobností spacháná rukou Michala. Anna sice začala reflektovat manipulativní jednání Michala, jenže si stále nesundala růžové brýle.

Podívejte se na shrnutí z 1. série Mordparty:

Vztah Colomba s Annou byl zcela vyhrocený do doby, dokud na Michala v kuchyni jeho domu neuhodil. Michal skončil ve vězení. Ale Anna jako bývalá baletka mentálně trpí dál...

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.