Jak rekapituluje první sérii Mordparty Colombo? Podívejte se na upoutávku

Mordparta II (1) (rekapitulace Bartoška) - upoutávka

Na druhou sérii Mordparty se mohou diváci těšit už 9. dubna ve 20.15 na Primě. Sám nejstarší vyšetřovatel celého týmu shrnul svoje snažení za posledních osm dílů. Co se povedlo a co ne v životech vyšetřovatelů? Podívejte se na upoutávky.

Osm dílů první řady Mordparty můžete najít na Prima PLAY.

Ke konci roku 2016 diváci dokoukali osmý díl seriálu Mordparta, kde hraje hlavní roli Jiří Bartoška, Vojta Kotek, Markéta Plánková a Pavel Batěk. Vyšetřovatelé sice pátrají po vrahovi, ale divák zjišťujete, že sami představitelé bojují i s vlastními démony a problémy.

Hledání hranic role otce a identity syna

Vyšetřovatel Colombo (Jiří Bartoška) má problém s dcerou, která je zamilovaná do vraha. Ten s mladou baletkou manipuluje a poštve Annu proti vlastnímu otci. Colombo zažívá několik rodinných propadů. Vlastní identitu skrz absentující matku začne hledat nejmladší volnomyšlenkář Kája (Vojta Kotek), který v práci nejde pro ostrou hlášku (a ránu) daleko. Matka emigrovala, když mu byli tři roky a teď se objevila. Ve chvíli, kdy mu umírá otec. Její návrat však není jen tak.

Připomeňte si 14 zásadních okamžiků z 1. série Mordparty

Mezilidské vztahy a práce policisty

Jediná žena v Mordpartě (Markéta Plánková) zjišťuje, že její muž lže v podstatě o všem. Manžel má pletky s mafiíí a do problémů dostane i vyšetřovatelku. Detektiv Pavel (Pavel Batěk) musí řešit svůj milostný vztah s kolegyní, ale do jeho vztahu mu začíná zasahovat bývalá přítelkyně, s kterou přišli o dítě. Ta je psychicky labilní a udělá všechno pro to, aby nová přítelkyně dítě Pavla nedonosila.

Podívejte se na upoutávky, které shrnují první sérii a lákají na druhou:

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Colombem v první řadě seriálu:

Podobné články

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.