Kája zvoní v noci u Nadi. Jak bude pokračovat jejich vztah?

Mordparta II (2) – Kája a Naďa se sbližují

Kája a Naďa se momentálně nachází v krizovém bodě svých životů. A to je možná to, co je spojuje. Podívejte se exkluzivně už teď na scénu z nedělní Mordparty.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Zatímco se Naďa marně snaží dostat svého manžela z vězení, Kája na tom se svým osobním životem není o nic lépe.

Mladý vyšetřovatel musel po ztrátě zaměstnání prodat hausbót, nemá kde bydlet. Jeho bývalý nadřízený mu zapůjčí karavan na neomezenou dobu. Kromě práce na novém případu společně s Colombem se však mladý vyšetřovatel ve svém životě zcela ztrácí. Rozhodne se svěřit Nadě s důležitým poznáním o ní. Jak bude pokračovat vztah Nadi a Káji?

Historie vztahu Nadi a Káji

Kája byl vždycky mladým floutkem Mordparty, který si u Nadi nikdy neodpustil vtípek "ke mne, nebo k tobě?". Až ve třetím dílu první sérii Mordparty se však ledy pohnuly. Možná za to mohla manželská krize Nadi, možná brutálně strašidelný případ v horách.

Naďa se pak následně vydala do nemocnice za Kájou, kdy mu bylo v jednom z případů podříznuto hrdlo. Zmatená a zoufalá ho políbí.

Jak se bude vztah mladého vyšetřovatele a Nadi vyvíjet dál?

Co uvidíte v druhém dílu Mordparty II?

Připomeňte si, co se stalo v 1. sérii Mordparty. Máme pro vás sestřih všech důležitých událostí.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.