Mordparta spěje do finále. Jak zachrání Colombo dceru?

Mordparta II (8) - upoutávka

Druhá řada Mordparty finišuje do cíle osmým dílem. Šaráda ohledně gangu a Radačinského jede na plné obrátky. Teď už bude jen na Mordpartě, zda vše zvládne. Poslední díl krimiseriálu uvidíte na Primě už v úterý ve 21.35.

Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Poslední díl krimiseriálu uvidíte na Primě už tuto neděli ve 20.15. Příběh vyšetřovatelů Mordparty spěje do finále. Jak se vyrovnají s náročnou situací, která je na oddělení, ale vážně zasahuje i do jejich osobních životů?

Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk) a nadporučík Radačinský – (David Máj), který oddělení velí.

Tajemná flashka

Mafie vehementně pátrá po tajemné flashce, kterou má vyšetřovatelka Naďa schovanou u Káji. Ten ve svém karavanu najde dva členy mafie, kteří ji hledají. Naďa znovu navštíví manžela, data na flashce Mordpartě nedávají žádnou logiku. Co na ní je?

Colombo hledá svou dceru, o tom, že je unesená se dozví z jejího telefonu.

Podívejte se už v úterý na závěrečný díl Mordparty ve 21.35 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.