Naďa z Mordparty skončila ve vězení kvůli manželovi. Co ji čeká ve druhé sérii?

Už tuto neděli uvidíte pokračování Mordparty. V druhé sérii se vám podaří zjistit i to, jak to dopadlo s vyšetřovatelkou Naďou, která skončila ve vězení kvůli manželovi a jeho pletkám s mafií. Její představitelka prozradila, co bude dál.

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Vyšetřovatelka Naďa začíná od prvního dílu první série tušit, že s jejím manželem není něco v pořádku. Jeho tajnosti ji samozřejmě navedou i na myšlenku, že manžel, s kterým má dvě děti, udržuje s někým poměr.

Cesta do vězení dlážděná dobrými úmysly manželky

Dramatický scénář se sice nepotvrdí, ale slovy klasika by se jeho situace dala popsat tak, že je to ještě horší, než jsme si mysleli. Nadin manžel se zapletl s mafií v rámci svého podnikání. Smyčka se začala utahovat a Naďa se dozvídá pravdu. Jeho pravdu ovšem nezná policie, která po něm začíná pátrat, a jediná Naďa ví, kde je.

Sblížení s vyšetřovatelem Kájou

Za napomáhání ve zločinu se tak dostává do vězení společně se svým chotěm. Během vyšetřování a osobní krize se Naďa sbližuje s mladým detektivem Kájou, s kterým se dvakrát líbají.

Jaká bude druhá série pro Naďu?

Naďa zůstane na všechno sama, ale nechce, aby děti vyrůstaly bez otce. Proto bude právě ona hnacím motorem v pátrání po Radačinského propojení se zločinem. Riskuje tím nejen ztrátu zaměstnání, ale i život.

„Naďa prošla velkou změnou, protože na konci první série ji zavřeli do vězení, pak se z vězení dostane, ale neví, jestli bude přijata zpátky na oddělení,“ říká herečka.

Naďa v druhé sérii bude hledat pravdu o svém manželovi. Nevěří, že zabil advokátku a chce najít důkazy o jeho nevině. Je hlavní protihráčkou Radačinského.

„Vztah s manželem zůstává, ale bude mezi nimi zvláštní, nevyjasněná atmosféra,“ uvádí Markéta.

Podívejte se na novou sérii Mordparty už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.