Nestihli jste Bartošku jako vyzralého Colomba? Podívejte se na pokračování Mordparty na Prima PLAY!

Každou neděli můžete sledovat pokračování, druhou sérii, Mordparty. Jsme u čtvrtého dílu a vývoj na oddělení Mordparty je stále horší. Smrt bývalého šéfa Milana ničemu nepomohla, naopak.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i druhé.

Colombo chce kvůli smrti Milana odejít do důchodu, svěří se Nadě. Ta stále pracuje na odhalení mafie, která dostala jejího manžela za mříže. Vyšetřovatel Pavel ji ale v tom nechce podporovat, ačkoliv ji zachrání v obtížné situaci.

Co dál uvidíte na Prima PLAY ve čtvrtém dílu Mordparty?

Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta ?

Podezřelí, mezi kterými se skrývá vrah, hrají: Tereza Hoffová, Alena Štréblová, Filip Kaňkovský, Jakub Folvarčný, Alena Doláková… a další.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.