Nestihli jste Mordpartu? Podívejte se na tajuplný díl z kláštera na Prima PLAY!

Pokud jste nestihli v neděli večer třetí díl Mordparty II, není nutné propadat panice. Na všechny díly se můžete podívat na Prima PLAY.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Co ve třetím dílu druhé série uvidíte?

Mordpartu a hlavně diváky čeká mystický díl, který v rámci vyšetřování dokáže poukázat na to, jak jsou lidské vztahy křehké.

Páter Bertram se připravuje na pohřební obřad, má pohřbít dceru jednoho svého známého. Ke zděšení všech přítomných je však v rakvi nalezena mrtvola někoho úplně jiného. Jak mohlo dojít k záměně v zamčené místnosti… ? Není za tím vším temná minulost přítomných pozůstalých…?

Podezřelí, mezi kterými se skrývá vrah, hrají: Jiří Štrébl, Vilém Udatný, Ondřej Malý, Pavlína Mourková, Jan Bárta… a další

Naďa nastoupila oficiálně do Mordparty

Naďa dostala nabídku od nového šéfa Mordparty, aby po vazbě znovu nastoupila do Mordparty a začala pracovat. Její manžel je ve vězení a bývalá právnička musí živit děti. Mordparta začíná být zase kompletní.

Bývalý šéf Milan se stále rozhoduje, zda se má do Mordparty vrátit jako podřízený Radačinského. Kája ho přemlouvá, že v původním složení se mohou nového šéfa zbavit. Milan však neřekl poslední rozhodné slovo.

Vyšetřovatel Pavel je Radačinským odříznut od celé party detektivů. Pracuje pro tajný případ, který mu zadal sám Radačinský. Vypadá to, že Pavla chce zdiskreditovat před celým týmem Mordparty.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.