Příběh Jiřího Bartošky jako Colomba v Mordpartě toto úterý pokračuje

Mordparta II (1) - upoutávka

Už toto úterý ve 22.25 na Primě pokračuje seriál Mordparta druhou sérií. Jak dopadla vyšetřovatelka Naďa, která se rozhodla zachránit manžela, jenž měl pletky s mafií? Jaký je teď vztah Colomba a jeho dcery? Vrátí se mladý Kája k policii?

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na www.iprima.cz. Zde najdete všechny díly 1. série.

V prvním dílu nás čekají odpovědi na několik otázek, které částečně uzavřel osmý díl první série. Mordparta se však kromě osobních příběhů vyšetřovatelů pustí více do vyšetřování kriminálních zločinů.

Druhá řada Mordparty přináší dalších osm příběhů, v nichž se ve vedlejších rolích objeví celá řada známých jmen – například Robert Jašków, Klára Melíšková, Viktor Limr, Pavel Řezníček, Matěj Dadák, Kristýna Frejová, Jitka Schneiderová, Marian Roden, Bára Kodetová.

Diváky čeká více vyšetřování

Oproti první osmičce je tu větší důraz na vyšetřované příběhy a soukromí vyšetřovatelů je trochu upozaděné. Větší prostor dostane postava nadporučíka Radačinského, kterého hraje David Máj. Je to podrazák, manipulátor a potencionální alkoholik, který bude v týmu dělat zlou krev. Právě on dostal na konci první řady do vězení Nadina manžela Marka (Radim Fiala). Radačinský chce mít všechno pod kontrolou, ale podcení sílu přátelství Káji, Nadi a Colomba. Příběh Radačinského propojuje všechny díly.

Jiří Bartoška alias Colombo stále bojuje s dcerou

Colombo po nástupu nového šéfa chce odejít do důchodu. Netěší ho atmosféra na oddělení a chtěl by se víc věnovat své dceři Anně (Anna Fialová), která po dramatickém vztahu s Michalem zůstala sama a po zranění kolena musela ukončit i nadějnou kariéru baletky. Anna ale o pomoc nestojí a podlehne intrikám Radačinského a propast mezi ní a otcem se ještě prohloubí. Colombo na oddělení nakonec zůstane, aby pomohl Nadě usvědčit Radačinského, a tak zachránil i svou dceru.

Co tedy uvidíte v prvním dílu druhé série s názvem Potomek?

Majitel stavebního impéria Stanislav Reiner odchází z vedení rodinné firmy a chce do čela jmenovat jednoho ze svých synů. V den jmenování nového prezidenta společnosti je však na pozemku nalezena mrtvola, jedná se o soukromého detektiva. Kdo si ho najal? Co měl odhalit?

Podívejte se na novou sérii Mordparty už v úterý ve 22.25 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.