Radačinský má nabídku pro vyšetřovatele Pavla z Mordparty. Chce z něj udělat informátora?

Mordparta II (2) – Radačinský má nabídku pro Pavla

Radačinský jako vedoucí Mordparty se chová naprosto rozdílně od dob minulých. Tým Mordparty ho nenávidí a nad každým jeho laskavým krokem nevěřícně kroutí hlavou. Podívejte se na scénu z druhého dílu Mordparty II.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Vyšetřovatel Pavel po útrapách se svou přítelkyní Vendy prožívá šťastnější období v osobním životě. O tom pracovním se to už říct nedá. Radačinský mu nabízí, aby byl jeho zástupcem v případě, kdy odjede vyšetřovat do terénu. Vypadá to, že chce, aby byl Pavel jeho informátorem, jenž mu poskytne veškeré drby z oddělení.

To však není první taková nabídka. Radačinský se v minulém dílu objevil na prahu Pavlova domu, aby Naďe oznámil, že pokud bude chtít, může se vrátit do policejního týmu. Kájovi pro změnu nabídl roli jeho asistenta, která by obsahovala samozřejmě i vyšší finanční ohodnocení, což by Kájovi v jeho situaci pomohlo.

Co má Radačinský za lubem? Podívejte se na scénu z druhého dílu Mordparty.

Co uvidíte v druhém dílu Mordparty II?

Připomeňte si, co se stalo v 1. sérii Mordparty. Máme pro vás sestřih všech důležitých událostí.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.