Radačinský se potkává s dcerou Colomba. Kde a z jakého důvodu?

Mordparta II (4) – Radačinský se potká s dcerou Colomba

Pohřeb exšéfa Milana má nečekané souvislosti. Neoblíbený Radačinský se tam poznává s dcerou Colomba. Ta ví, že ho Colombo nenávidí. Podívejte se na exkluzivní scénu už teď.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i druhé.

Pohřeb Milana byl šokující. Mordparta se setkává na pohřbu, kam přišla i dcera Colomba Anna. Tu zničil její předchozí vztah s vrahem Michalem, po kterém celou dobu jako správný vyšetřovatel šel Colombo. Vztah mezi dcerou a otcem se tak navždy porušil.

Na pohřeb přichází i Radačinský. Ten se potkává s dekadentní Annou. Mají spolu zajímavý rozhovor. Anna tuší, že Colombo Radačinského nenávidí.

Co ve čtvrtém dílu druhé série uvidíte?

Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta ?

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.