Vyšetřování Jiřího Bartošky jako Colomba: S vrahy se umí domluvit

Mordparta II (2) – Vyšetřování s Colombem

Nejstarší člen Mordparty chce sice už pěknou dobu do důchodu, ale jeho zkušenosti a rozvahu v týmu nikdo nezastoupí. Podívejte se na scénu z vyšetřování vraždy v uranovém dole.

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Colombo společně s Kájou převezmou případ vraždy v uranovém dole.

Bohdan Mauer, majitel lomu na těžbu žuly, objevil, že se na jeho pozemku nachází ložisko uranu… a od té chvíle má už jen problémy. Práci sabotují aktivisté, blokují lom, ničí stroje… a jednoho dne Mauer nalezne mrtvolu jednoho svého zaměstnance. Kdo ho zavraždil?

Mordparta má spadeno na několik aktivistů, kteří v noc vraždy vnikli na území Mauera a zničili mu celou kancelář. Všechno si natáčeli na kameru. Colombo si je jistý, že vrahy nejsou...

Co uvidíte v druhém dílu Mordparty II?

Připomeňte si, co se stalo v 1. sérii Mordparty. Máme pro vás sestřih všech důležitých událostí.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.