Vyšetřovatel Kája měl v karavanu návštěvníky. Nehledali jeho...

Mordparta II (8) – Kája má pro Colomba nepříjemné překvapení

Podívejte se na exkluzivní scénu z posledního dílu Mordparty. Závěrečený díl bude hodně zajímavý. Návštěvníky v karavanu totiž nezajímá primárně vyšetřovatel Kája, ale...

Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Už tuto neděli uvidíte poslední díl druhé řady Mordparty. Těšte se na osmý díl, který uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Kája měl nezvané návštěvníky

Vyšetřovatel Kája se vrací z náročného dne v noci konečně domů. V karavanu uvidí světlo. Je mu jasné, o co jde. Jenže jak se brzy ukáže, v karavanu není jen jeden návštěvník, ale i druhý, o kterém mladý vyšetřovatel neměl tušení.

Naďa dostane informaci o napadení Káji.Kája má jasnou představu o tom, co dva návštěvníci v jeho karavanu hledali. Při zběsilém úprku nechali v karavanu fotoaparát, na kterém Kája našel dost zajímavé fotky pro Colomba. Je na nich zachycený milostný poměr jeho dcery Anny a Radačinského.

Co dalšího uvidíte v Mordpartě?

Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk) a nadporučík Radačinský (David Máj), který oddělení velí.

Podívejte se už tuto neděli na Primu na závěrečný díl Mordparty ve 20.15.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.