Souboj celebrit i pohlaví. Bavte se dnes u show Muži proti ženám

MXŽ (2) – Představení týmů

Blíží se další souboj mezi muži a ženami. Kdo na Primě zvítězí: To si počkejte. Ale opět se ukáže, že představa, v níž muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je zcela mylná. Podívejte se v sestřihu, kdo ze slavných přijde večer do studia.

I vy se můžete každou středu večer u televizních obrazovek zúčastnit repríz nesmiřitelného souboje žen proti mužům. Nejenže se zasmějete, ale možná pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku.

Zábavnou show Muži proti ženám sledujte každou středu ve 20.15 na Primě!

Tentokrát se proti sobě postaví tyto týmy: za ženy budou bojovat Sandra Pogodová, Andrea Kerestešová a Tereza Chlebovská, za muže Martin Dejdar, Petr Vondráček a Petr Vágner. Nenechte si ujít reprízu soutěžního klání pod taktovkou hrajících kapitánů Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka dnes večer na Primě!

Ochutnávka: Kdo ví, co je to tolerance?

Takto to večer bude vypadat ve studiu. Podívejte se tam už teď ve fotogalerii.

Co míní o světě mužů a žen krásná soutěžící a moderátorka fotbalových zápasů na Primě Tereza Chlebovská? Co myslíte, nakopla už nějakého muže?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.