Souboj celebrit i pohlaví. Bavte se dnes u show Muži proti ženám

MXŽ (2) – Představení týmů

Blíží se další souboj mezi muži a ženami. Kdo na Primě zvítězí: To si počkejte. Ale opět se ukáže, že představa, v níž muži žijí bez žen a ženy bez mužů, je zcela mylná. Podívejte se v sestřihu, kdo ze slavných přijde večer do studia.

I vy se můžete každou středu večer u televizních obrazovek zúčastnit repríz nesmiřitelného souboje žen proti mužům. Nejenže se zasmějete, ale možná pochopíte myšlenkové pochody svého milovaného protějšku.

Zábavnou show Muži proti ženám sledujte každou středu ve 20.15 na Primě!

Tentokrát se proti sobě postaví tyto týmy: za ženy budou bojovat Sandra Pogodová, Andrea Kerestešová a Tereza Chlebovská, za muže Martin Dejdar, Petr Vondráček a Petr Vágner. Nenechte si ujít reprízu soutěžního klání pod taktovkou hrajících kapitánů Terezy Kostkové a Dalibora Gondíka dnes večer na Primě!

Ochutnávka: Kdo ví, co je to tolerance?

Takto to večer bude vypadat ve studiu. Podívejte se tam už teď ve fotogalerii.

Co míní o světě mužů a žen krásná soutěžící a moderátorka fotbalových zápasů na Primě Tereza Chlebovská? Co myslíte, nakopla už nějakého muže?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.