5 věcí, které nevíte o herečce A.J. Cook z Myšlenek zločince

Je krásná, blond a nebezpečně chytrá. Navíc má přátelsky blízko k oblíbenci seriálu Spencerovi Reidovi. Poznejte blíže herečku A. J. Cook. Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Jako každé pondělí uvidíte na Prima LOVE americký seriál Myšlenky zločince, který nedávno sebral svým seriálovým konkurentům významnou cenu v People´s Choice Awards za nejlepší krimi seriál.

V kategorii Oblíbené televizní krimi drama byly Myšlenky zločince nominovány už pošesté. Letos vyhrály. A je opravdu úžasné, když si americké krimi, které je na obrazovce více než deset let, umí udržet stále svoje renomé u diváků. Není to však poprvé, kde Myšlenky zločince bodují.

Co uvidíte toto pondělí? Agentům profilovacího týmu FBI se podařilo proniknout do sítě zabijáků operujících přes internet…Sledujte pondělní Myšlenky zločince na Prima LOVE ve 20.15.

Teenage hvězda A. J. Cook

Celým jménem Andrea Joy Cook hraje v seriálu Myšlenky zločince speciální agentku JJ. Poznejte herečku o něco blíže, možná ji totiž znáte o něco déle, než si myslíte.

Tanec mezi kanadskými kapkami deště

1) A.J. se narodila v kanadském Ontariu a na střední škole se plně věnovala tanci - stepovala, baletila a tančila i jazz.

Myšlenky zločince - A.J. Cook s manželem, Foto: Instagram.com

Manžela potkala ve škole

2) Když odjížděla studovat do Utahu, netušila, že ve třídě potká i svého manžela. Vzali se v roce 2001.

Má dvě děti, kteří s ní pracují

3) Druhé dítě, syn Phoneix, se narodil den po jejích narozeninách 23. června v roce 2015. Herečka má se svým manželem už sedmiletého Mekhaie. Ten také s herečkou hraje v seriálu jako její seriálový syn.

Slavné filmové začátky

4) Divák alternativních filmů si ji mohl všimnout už ve snímku Smrt panen, což byla prvotina režisérky Sofie Copolly, kterou film vystřelil do filmového showbyznysu.

Čeští diváci si ji pamatují i z jiného seriálu

5) Kromě Myšlenek zločince můžete A. J. znát i ze seriálu Cesta vzhůru, kde si zahrála třeba po boku Haydena Christensena. Oba dva zde hrají jednotlivce ze skupinky problematických dětí, kteří chodí na soukromou školu. Ta je má naučit odprostit se od vlastních problémů - závislosti, bulimie, zenužívání.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima LOVE v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.