Herce ze seriálu Myšlenky zločince vyhodili za agresivitu!

Jeden z hlavních protagonistů seriálu Myšlenky zločince byl 12. srpna vyhozen za agresivitu ke svému kolegovi. Pro vedení ABC to byla poslední kapka, Thomas Gibson měl s vedením a hlavně se svým chováním problémy několikrát.

Thomas Gibson hrál jednoho ze šéfů v Myšlenkách zločince dobrých 11 let, během natáčení další řady se však pořádně rozlítil. Gibson měl problém s ovládáním se podle zpráv z minulosti opakovaně, několikrát byl vedením televize suspendován za agresivitu a nevhodné chování. Jak funguje taková suspendace v seriálu? Tvůrci vás mohou vyškrtnout ze scénářů na několik dílů - Gibson tak speciálně v roce 2010 přišel o hodně peněz, v tu dobu poprvé napadl jednoho ze svých kolegů ze štábu.

Ahresivní výpady na člena štábu měli dopad na slavného herce

Jeho agresivní útoky se znovu opakovaly 11. srpna během nočního natáčení, podle zpráv měl Gibson nakopnout jednoho z členů štábu. Gibson byl okamžitě suspendován a televizní produkce si vzala nejspíš příklad z BBC, která loni vyhodila za agresivní chování hvězdu z Top Gearu. Narozdíl od slavného anglického moderátora Clarksona však americký seriál Myšlenky zločince na Thomasi Gibsonovi nestojí a televizní show bude pokračovat dál bez něj - a to bez problémů.

Herec si po rozhodnutí jeho nadřízených založil účet na Twitteru, aby mohl nadále komunikovat s fanoušky. Na Twitteru se podělil se svými přívrženci o to, že Myšlenky zločince vždycky miloval, a že je zklamaný z toho, co se stalo.

Tvůrci seriálu na obrovskou změnu v natáčecím plánu zareagovali briskně - prý už jsou přepsány všechny scénáře budoucích dílů. To je rychlost!

Vy můžete sledovat Myšlenky zločince na Prima Love každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.