Ohnivý kuře pod pokličkou vás naučí vařit luxusní jídla! Těšte se na šéfkuchaře i herce

Ohnivý kuře pod pokličkou (1) - upoutávka

V neděli ve 14.15 na Primě startuje zbrusu nový pořad Ohnivý kuře pod pokličkou. Odehrává se v kulisách seriálové restaurace Mikea a Buráka Ohnivý kuře. Vařit se v ní ale bude doopravdy a vy se budete moci i něco o vaření přiučit.

Ivan Vodochodský si do pořadu Ohnivý kuře pod pokličkou bude zvát jak profesionály z gastronomie, tak herce ze seriálu. Společně to v kuchyni pořádně roztočí!

V první epizodě své fígle herce naučí šéfkuchaři Martin Svatek a Jan Horký. A koho budou mentorovat?

  • Martin Svatek Honzu Dolanského
  • Jan Horký Michala Suchánka

Tématem nedělní epizody je heslo "z českých zahrad a sadů". Šéfkuchaři Horký a Svatek budou své kuchařské "žáky" učit vařit tříchodové menu, to posléze zhodnotí odborná porota ve složení Radek Šubrt a Titus Eliáš.

Porotci budou nejprve hodnotit první chod, posléze chod druhý a třetí. Z průměru celkových hodnocení pak vzejde vítěz. Zkuste si tipnout, která z dvojic zvítězí: Martin Svatek s Honzou Dolanským, nebo Jan Horký s Michalem Suchánkem?

Mrkněte se na znělku Ohnivýho kuřete pod pokličkou:

A jako bonus se naučíte se fígl, jak udělat zastřené vejce! Dívejte se v neděli ve 14.15 na Primě na Ohnivý kuře pod pokličkou.

Podívejte se na jingly seriálu Ohnivý kuře pod pokličkou!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.