Na páteční Love vás čekají sexy Pistolnice

Pistolnice - upoutávka

Čtyři prostituky mají pořádný problém. Ale rozhodně to nejsou ženy, které se nechají vláčet osudem. Ve filmu z roku 1994 uvidíte takové hvězdy, jako je Andie MacDowell a Drew Barrymore. Na Prima love je uvidíte už dnes ve 20.15!

Čtyři ženy, které dělají to nejstarší povolání na světě, mají pořádné trable. Rozhodně se však nenechají zastrašit oplzlými klienty, kteří jsou na ně často agresivní. Ženy, které se dovedou prát za svůj život jsou vždy potřeba, proto je uvidíte v pátek na Prima love.

Ačkoliv se tyto čtyři ženy rozhodly žít poctivě, stále jim to nevychází. Čtveřice prostitutek prchá z města poté, co jedna z nich zabila nebezpečného klienta. Začít žít poctivý život však není tak jednoduché, když po vás slídí sližští detektivé a jeden psychopatický vrah. I s tím se budou muset sexy pistolnice vypořádat.

Pistolnice v akci

Jak ke všemu vlastně došlo? Ve veřejném domě dojde k brutálnímu napadení jedné z dívek, Anity, opilým zákazníkem. Další z dívek, Cody, zachrání svou přítelkyni Anitu tím, že násilníka zastřelí. Za to má být bez milosti oběšena. Anita společně se svými dvěma dalšími kamarádkami Eileen a Lilly ji však osvobodí a skupinka prostitutek je nucena prchnout z města.

Cody hodlá vybrat v bance své úspory a všechny doufají, že s nimi budou moci začít nový život v Oregonu. Jenže v patách jim jsou nejen Pinkertonovi detektivové Graves a O'Brady, ale i Codyin starý partner Kid Jarrett. Ten jí vezme peníze v momentě, kdy je Cody vybírá – právě totiž přepadl se svou bandou místní banku…

Sdílejte článek
Štítky film

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.