Prodal jsem víc desek než Michael Jackson, tvrdí David Hasselhoff z Pobřežní hlídky

Znáte ho s plovákem a v červených plavkách nebo ze seriálu, kdy mluvil s autem. David Hasselhoff je ikonou osmdesátých a devadesátých let. Jeho sláva mu dovolila leccos, když se tedy jednoho dne rozhodl být zpěvákem, měl obrovský úspěch. Ten se ale nestal v Americe.

Co uvidíte v Pobřežní hlídce už toto pondělí?

Každý den na Prima LOVE můžete sledovat televizní fenomén devadesátých let, který ovlivnil celou popkulturu. Červené plavky, silikony a blond vlasy vedle vypracovaných mužských těl s opálením, zkrátka kdysi ovlivnily vizuál na dlouhá léta dopředu. Jednou z ikon byl samozřejmě i představitel šéfa pobřežní hlídky David Hasselhoff. Ten se neproslavil jen jako osvalený Mitch, ale diváci ho znali už ze seriálu Knight Ridera, kdy David komunikoval s intelektuálním sportovním autem, ač to může znít jakkoliv bláznivě.

PROČ SI PAMELA ANDERSON POJMENOVALA SVOJE SILIKONY? VÍCE NA PRIMA LOVE

David a jeho nekonečná sláva

David Hasselhoff se pro americký týdeník US Weekly svěřil s 25 věcmi, které o něm ví málokdo. A jeden z faktů je i to, že David vzpomíná na svou hudební kariéru, která na začátku roku 1997 gradovala. Mohl za to hit Hooked on Feeling a refrén "huga čaka", který si našel fanoušky i u lidí, jež neuměli ani slovo anglicky. A dodnes v rámci legrace a retra někde tento hit uslyšíte. Ačkoliv se David Hasselhoff s hitem neprobojoval na přední příčky amerických hitparád (i tak měl song velký úspěch), hříšná Evropa se nechala chytit do jednoduchého refrénu jako do pasti. David Hasselhof slavil na starém kontinentu obrovský úspěch a následovalo turné za turné.

CHCETE SE O DAVIDOVI HASSELHOFOVI A JEHO BLÁZNIVÉM ŽIVOTĚ DOZVĚDĚT NĚCO VÍC? S JAKÝM PREZIDENTEM CHODIL BĚHAT? PŘEČTĚTE SI TO NA PRIMA LOVE.

Největší sympatie k Davidovi Hasselhofovi projevovalo Německo, Rakousko a východní Evropa. Jak se americký herec svěřil, jednou dokonce na Silvestra zpíval pro milion Berlíňanů.

Ale zpět k šokojucím číslům prodeje, které měly být vyšší než u samotného krále popu Michaela Jacksona. Ty sice byly vyšší, ale jen ve Švýcarsku, jak s humorem dodává sám (hrdý) autor.

Dívejte se na Pobřežní hlídku každý den na Prima LOVE v 10.55 a v 18.40!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.